Stetson

Czapka z daszkiem Stetson Baseball Cap Czapka z daszkiem Stetson Baseball Cap

Stetson

Czapka z daszkiem Stetson Baseball Cap

130,00 zł Netto: 105,69 zł

Klasyczna baseballowa czapka z daszkiem w kolorze czerwonym. Zszyta z sześciu klinów stykających się na czubku z guziczkiem w tym samym kolorze. Sztywny daszek, delikatnie wygięty o długości 7 cm. Czapka dostępna w jednym rozmiarze, z możliwością regulowania szerokości za pomocą paska z tyłu. Cza..

Czapka z daszkiem Stetson Trucker Cap Car Club Czapka z daszkiem Stetson Trucker Cap Car Club

Stetson

Czapka z daszkiem Stetson Trucker Cap Car Club

150,00 zł Netto: 121,95 zł

Czapka z daszkiem Stetson Car Club ozdobiona charakterną naszywką z napisem "John B. Stetson American Heritage 1951 United Car Club" łączy w sobie 3 kolory: czarny, pomarańczowy i biały. Zszyta z sześciu klinów stykających się na czubku z obszytym materiałem, pomarańczowym guziczkiem. Z tyłu przewie..

Czapka z daszkiem Stetson X Dit Cheyenne Trucker C... Czapka z daszkiem Stetson X Dit Cheyenne Trucker C...
Nowe

Stetson

Czapka z daszkiem Stetson X Dit Cheyenne Trucker C...

150,00 zł Netto: 121,95 zł

Czapka z daszkiem Stetson X Dit Cheyenne Trucker Cap Bird to wyjątkowy model z grafiką stworzoną przez artystkę Dit Cheyenne. Grafika przedstawia ptaka, który został wyszyty granatową nicią na tle czarnych gałęzi i liści, a całość została udekorowana błękitnymi, geometryczymi wzorami. Artystka jako ..

Damski kapelusz Stetson Toyo Damski kapelusz Stetson Toyo

Stetson

Damski kapelusz Stetson Toyo

360,00 zł Netto: 292,68 zł

Bardzo modny i twarzowy kapelusz łączący w sobie 3 odcienie słomki (od klasycznej, jasnej, po ciemną, piaskową). Posiada duże 12cm rondo chroniące twarz przed słońcem. Zaokrąglona główka, do której doczepiono metalowy prostokąt o długości 2,5 cm z wygrawerowanym logiem marki Stetson. Duże i miękk..

Kapelusz Stetson Bucket Denim Patchwork Kapelusz Stetson Bucket Denim Patchwork

Stetson

Kapelusz Stetson Bucket Denim Patchwork

310,00 zł Netto: 252,03 zł

Niebieski kapelusz w oldschoolowym, sportowym kroju bucket, ozdobiony nowoczesnym, niebieskim printem imitującym patchworkowy jeans. Potnik obszyty rysunkami nowojorskiego artysty Minusbaby, tworzącego pixel art. Model bucket, niegdyś bardzo popularny, charakterystyczny dla młodzieżowej mody ulic..

Kapelusz Stetson Fedora Toyo Natural Kapelusz Stetson Fedora Toyo Natural
Nowe

Stetson

Kapelusz Stetson Fedora Toyo Natural

390,00 zł Netto: 317,07 zł

Kapelusz wykonany z lekkiego materiału toyo w kolorze naturalnej słomki. Klasyczny kształt fedora. Rondo o szerokości 6cm skierowane z przodu w dół, z tyłu podwinięte do góry. Kapelusz otoczony czarną wstążką. Posiada potnik w kolorze beżowym.   Ze względu na lekkość i przewiewność materi..

Kapelusz Stetson Player Furfelt szary Kapelusz Stetson Player Furfelt szary

Stetson

Kapelusz Stetson Player Furfelt szary

640,00 zł Netto: 520,33 zł

Kapelusz marki Stetson wykonany z miękkiego, wodoodpornego futra króliczego w kolorze jasnoszarym. Z małym, plastycznym rondem, które można podwinąć do góry lub opuścić. Główka kapelusza okolona brązowym, skórzanym paseczkiem. Do modelu dołączane jest wczepiane naturalne pióro, które w zależności od..

Kapelusz Stetson Traveller Toyo Kapelusz Stetson Traveller Toyo

Stetson

Kapelusz Stetson Traveller Toyo

390,00 zł Netto: 317,07 zł

Kapelusz wykonany z lekkiego materiału toyo w kolorze bielonej słomki. Klasyczny kształt traveller. Rondo o szerokości 6cm skierowane w dół. Kapelusz otoczony czarną wstążką o szerokości 3cm. Wewnątrz posiada bawełniany potnik w kolorze piaskowym.   Ze względu na lekkość i przewiewność ma..

Kapelusz Stetson Traveller Toyo piaskowy Kapelusz Stetson Traveller Toyo piaskowy

Stetson

Kapelusz Stetson Traveller Toyo piaskowy

300,00 zł Netto: 243,90 zł

Kapelusz Stetson Traveller Toyo w kolorze piaskowym. Główka kapelusza okolona oliwkową wstążką z kokardą, na którą naszyto metalowy prostokąt z wygrawerowanym logiem Stetson. Proste rondo o szerokości 6,5 cm. Posiada bawełniany potnik w kolorze beżowym. Ze względu na lekkość i przewiewność m..

Wyświetlanie 1 do 9 z 116 (13 stron)
Specjalna oferta dla abonentów

10-procentowy rabat członkowski

Subskrybuj nasze biuletyny teraz i bądź na bieżąco z nowymi kolekcjami, najnowszymi lookbookami i ekskluzywnymi ofertami.